neděle 22. června 2014

Pokyny pro farní tábor

Zde najdete hlavní informace k farnímu táboru v Mrákotíně:
Příjezd: sobota 12. 7. 2014, 14-15 hod, Mrákotín - fara
Odjezd: sobota 19.7. 2014, 11-12 hod, Mrákotín – fara
Každý po své ose, příp. se mezi rodiči domluvte na společné dopravě.

Co s sebou: spacák, prostěradlo či deku, oblečení dle uvážení maminek – pro suchou i mokrou variantu (kšiltovku či jinou pokrývku hlavy, pláštěnku, plavky, sportovní boty, přezůvky); holínky, hygienické potřeby, opalovací krém, repelent; láhev na pití, kapesní nůž, batůžek na výlety; baterku, kapesné 200 Kč; kopii kartičky zdravotní pojišťovny, nebrat s sebou mobil (příp. kontakt s dítětem je možný přes o. Petra 732352830 či další vedoucí);
možno s sebou vzít: polštářek; kdo má, může i karimatku, stan (nabídněte vedoucím); vuvuzelu; příp. výbavu na závěrečný karneval; vlastní léky, pekáč buchet, rodiče můžou nabídnout domácí vejce a zeleninu.
Určitě s sebou vzít hlasivky, dobrou náladu a zbožnou mysl :o)