neděle 5. června 2016

Informace pro farní tábor v Klentnici

Drsňácká Klentnice!
 
Odjezd: sobota 9. 7., sraz 10:30, vlakové nádraží Okříšky, tam odevzdáte batoh s věcmi (pojede autem), s sebou do vlaku batůžek, svačinou a kšiltovku
Příjezd: sobota 16.7., 16:39, vlakové nádraží Okříšky, vyzvednout dítě i věci
 
 
Co s sebou: Spacák všichni! Karimatka - jen děti z Brtnice, oblečení dle uvážení maminek – pro suchou i mokrou variantu (kšiltovku či jinou pokrývku hlavy, pláštěnku, plavky, sportovní boty, přezůvky, při deštivé předpovědi i holínky). Na základě našich zkušenosti doporučujeme co nejméně oblečení - málo prostoru pro zavazadla; nové bílé tričko s krátkým rukávem, které budou děti určitě nosit většinu tábora; hygienické potřeby-minimálně :) , opalovací krém, repelent; láhev na pití, baterka, reflexní pásek, batůžek na výlety; menší kapesné; kopie kartičky zdravotní pojišťovny, příp. vlastní léky.
Letos bez mobilů - tábor je bez elektřiny, ubytovací chatrče nelze pořádně uzamknout, možnost kontaktu přes o. Petra 732352830. Rodiče můžou darovat zeleninu, ovoce.
 
Určitě s sebou vzít hlasivky, dobrou náladu a zbožnou mysl, přibalte anděla strážného!