Ubytování

Na faře v Brtnici nabízíme ubytování – pro týdenní prázdninové pobyty i pro víkendové akce během celého roku.

Ubytování na faře: 23 lůžek (ve 4 pokojích), místo pro další ubytované na karimatkách, kuchyně, velký sál (jídelna), 2 x vana + sprcha, WC. Pingpong, stolní fotbálek, Wifi, dataprojektor k zapůjčení. Spacáky s sebou. Celoroční provoz.

Cena: 120 Kč/dítě, 200 Kč/dospělý + energie.

Ubytování na táborové ubytovně na farním dvoře: velká půda – pro cca 50 dětí, s sebou karimatky a spacáky. Jeden pokoj se 4 postelemi. Vlastní velká vybavená kuchyně (včetně ledničky), sprchy, WC. Provoz pouze v létě.

Cena: 100 Kč/osoba + energie

Pro faru i táborovou ubytovnu je k dispozici uzavřený dvůr i farní zahrada, gril, skládací stoly i lavičky (možnost jíst venku). Blízký kostel je možné využívat pro modlitby i mše svaté. Možnost besedy s knězem, duchovního rozhovoru či zpovědi.

V blízkosti romantická zřícenina Rokštejn, Jihlava (podzemí, ZOO), Telč, Třebíč, rybníky ke koupání (Jestřebí, Šimánkův r.), lesy.

Více napoví virtuální prohlídka fary.

Kontaktujte duchovního správce otce Jaroslava Sojku.

TISÍCE SPOKOJENÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ BĚHEM POSLEDNÍCH LET! :)